מארזי המתנות מתוכננים כדי לייצר חוויה נתינה וקבלה כיפית. עיצובי המארזים צבעוניים ומעבירים מסרים של שמחה ואופטימיות. המארזים עצמם מכוונים לחוויית שימוש מיוחדת כמו פלטת שוקולד הניתנת לשבירה בעזרת פטיש, מארז הכולל וויסקי וכוסיות שוט העשויות שוקולד לתוכם הוויסקי נמזג לשילוב אופטימלי של וויסקי ושוקולד משובח, ואפילו צנצנות חומרי גלם לאפיית עוגיות ביתיות נפלאות בקלות ובמהירות.

בכל מארז מצורפת חוברת עם תמונות ממפעלי הייצור ותיאור של העשייה החברתית והאימפקט שנעשה ברכישת מארזי המתנה כדי שגם מקבל המתנה יוכל להבין את הערך המוסף והטוב הרחב שבקניית וקבלת מתנה מיוחדת כזו.

אז בכל פעם שאתם מחפשים להעניק מתנה למישהו שחשוב לכם ממש – אל תשכחו לשאול ולברר –

איך המתנה שלי יכולה לעשות טוב ולתת ערך מוסף לחברה ולקהילה?

מסגרות השיקום וההכשרה הינם חלק מקבוצת שכולו טוב (עמותה רשומה) שהוקמה בשנת 2005 עם חזון פורץ דרך: להטמיע חדשנות בעולם השיקום התעסוקתי והחברתי, ובכך להעצים את שילובן בחברה של אוכלוסיות מודרות, ובפרט את שילובם של אנשים עם מוגבלויות.

ערך החדשנות של קבוצת שכולו טוב הביא למהפך בעולם השיקום התעסוקתי. ממצב שבו נפתחו מסגרות תעסוקה מוגנות שתכליתן לספק לאנשים מקום שהייה של מספר שעות ביום ותעסוקה שאינה מתכתבת עם דרישות השוק החופשי, אנו עדים היום לשירותי הכשרה ופיתוח קריירה בלב הקהילה ושיפור מתמיד בשיעורי השמה בשוק החופשי. בשל כך, מודל השיקום הבלעדי של הקבוצה “מודל היחידה המשלבת” זכה להכרה כלל עולמית על ידי שורה ארוכה של גופים. הבולט שבהם הוא פרס Project Zero של האו”ם לשנת 2017 לפרקטיקה חדשנית מקדמת שילוב.

ברכישת מוצר מאחד ממפעלינו הנכם שותפים לקידום וליצירת הזדמנות תעסוקתית שווה

מתנות הן חלק ממסורת וההתרגשות רבת שנים. למי מאתנו לא חשוב לתת תשומת לב, לעשות שמח להשקיע במי שחשוב לנו ולייצר אווירה חגיגית ומיוחדת של התחדשות ונתינה.
והיום יותר מתמיד הפכנו כולנו לצרכנים חכמים יותר וחשוב לנו לשאול, לברר ולדעת איפה המוצר שאני קונה מיוצר? מי מייצר אותו? האם זה מוצר שעושה טוב לעולם?

מארזי המתנות של TNX נוצרו בדיוק בשביל כך. כל מתנה מוצלחת עושה טוב למי שמקבל אותה. אבל המתנות המוצלחות ביותר הן מתנות שעושות טוב במובן רחב יותר. טוב לכולם. טוב לעולם.
ברכישת המתנות שלנו אתם שותפים בקידום וביצירת הזדמנות תעסוקתית שווה.
תבחרו טוב, תפיצו טוב, תעשו טוב.

  • כל תהליכי הייצור והאריזה נעשים במסגרות ליווי והכשרה לא.נשים עם חסמים תעסוקתיים
  • 12 מפעלים יצרניים בארץ המאפשרים לנו להעניק מענה הוליסטי לעסקים
  • אנחנו מאמינים גדולים בקיימות ובין מוצרינו, מוצרים שיוצרו במפעלי המחזור שלנו
  • אנו מקפידים לרכוש מוצרים תוצרת כחול לבן ולקדם עסקים מקומיים

תחילת המסע של ייצור מארזי המתנות של TNX מתחיל במפעלי הייצור המיוחדים – אלה מפעלים שהוקמו כדי להוות מרכזי הכשרה ושיקום עבור אנשים עם מוגבלות. דרך תהליך ייצור של שוקולד, נרות, סבונים , פיתוחים, חליטות תה ומאות מוצרים אחרים, יכולים אנשים עם חסמים תעסוקתיים לתרגל ולרכוש כישורים שעוזרים להם להשתלב בהמשך בשוק העבודה הטבעי.

אלה הם מפעלי בוטיק קטנים ומושקעים, מצוחצחים למשעי ונעימים– הם מעוצבים, ומוסיקה נעימה נשמעת בהם בזמן כל תהליכי הייצור ובכל אולמות הייצור – לא מה שהיינו מצפים מ”מפעל מוגן”…

כל מי שבוחר להגיע להכשרה ושיקום במפעל מתקבל בברכה הקבועה “טוב שבאת, מקוים שתלך בקרוב”. מאחורי המשפט הזה יש תורה שלמה של הבנה שמסגרות מפעלי הייצור תפקידם להעניק להם את כל הכלים, העזרה והליווי כדי שבסופו של דבר הם יוכלו להיות עצמאיים ולצאת לעבוד בסביבת עבודה רגילה ולא מוגנת.

מהמפעלים יוצאים המוצרים הארוזים אל כ 40 דוכני מכירה הממוקמים ברחבי הארץ בקניונים ונקודות מכירה שונות. המוצרים גם ניתנים לרכישה באתר אינטרנט ייעודי המציע הזמנה וקבלה של המתנות מבלי לצאת מהבית.
כל נקודות המכירה הללו כמו גם תפעול אתר האינטרנט מהווים גם הם מסגרות שיקום והכשרה המציעים הכשרות תעסוקתיות בתחום השירות והמכירות ותפעול אתרי מכירות אונליין.

תרגישו טוב, תעשו טוב, תפיצו טוב